خانه

Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd

نمایه شرکت

ژجیانگ Huagong شرکت برق، آموزشی ویبولیتین در سال 2003 تاسیس شد، آن را در نزدیکی "سرمایه برق چین" Liushi شهر، Yueqing شهر در مجاورت 104 دولت جاده، حمل و نقل مناسب است.
این شرکت در حال حاضر 100 نفر را استخدام می کند، متخصص در تولید سوکت های سطح بالا و سوکت Tabletop. ما همیشه از "ایجاد برند برتر کیفیت برتر" به منظور معرفی تجهیزات پیشرفته تولید و تست پایبندیم؛ تمرکز بر اجرای فلسفه مدیریت "صفر نقص"؛ پیاده سازی دقیق سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، محصولات با صدور گواهینامه 3C و صدور گواهینامه CE.
این شرکت دارای بیش از 10 پرسنل حرفه ای و فنی است. با توجه به "استاد فن آوری هسته، توسعه محصولات اصلی، افزایش رقابت هسته ای،" ایده های توسعه علم و فن آوری، و به طور مداوم در حال توسعه دفتر بازار، سری محصولات خانگی از محصولات الکتریکی است. 2011 توسط آژانس علمی و فناوری ژجیانگ به عنوان "شرکت فناوری پیشرفته" شناخته شده است، بیش از 10 اختراع ملی دارد. ارائه محصولات بسیار قابل اعتماد و خدمات هدف ماست.
شرکت هایی که با مفهوم کیفیت، نوآوری، پیشرفت، همکاری با تکنولوژی پیشرفته، کیفیت قابل اعتماد، خدمات عالی، با 10 سال توسعه مستمر در ساختمان های مدرن اداری، سالن های نمایشگاه، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، بانک ها، مدارس، بیمارستان ها، مخابرات و زمینه های دیگر ساخته شده است نزدیک به ده هزار آثار کلاسیک، محصولات به شرق میانه، جنوب شرقی آسیا و اروپا و کشورهای دیگر صادر شده است. این یک تولید کننده شناخته شده است که OEM، ODM تولید کننده پشتیبانی از همکاری است.
برتری تکنولوژیک، برای ایجاد زیبایی از زندگی. کارگران برق خواهان همکاری با شما برای ایجاد یک آینده بهتر!

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در سال 2003 با 70 تا 100 کارمند تاسیس شد. کسب و کار اصلی ما سوکت و دسکتاپ زمین است. محصولات از طریق شبکه بازاریابی جهانی، نه تنها برای برآورده شدن تقاضای بازار داخلی بلکه به بیش از 30 کشور صادر می شود.
این شرکت در مدت 15 سال در زمینه تحقیق و توسعه و تولید سوکت و سوکت جدول شرکت داشته است. از طریق تلاش تیم، تکنولوژی بسیار بالغ است. در حال حاضر شرکت ما تحقیقات و توسعه صدها مدل را به تولید و فروش انجام داده است.

  • 2003 شرکت تاسیس و شروع به تولید کرد
  • 2010 شرکت صدور گواهینامه ISO سیستم را تصویب کرد.
  • 2011 شرکت به عنوان افتخاری از "شرکت های فناوری مبتنی بر رشد" در شهر داده شد
  • 2014 شرکت به عنوان افتخاری از "استانداردهای ایمنی تولید ملی سه سطح سازمانی" در شهرستان داده شد
  • 2014 شرکت به عنوان افتخاری "مرکز تحقيق و توسعه شهری در شهر" اهدا شد
  • 2015 شرکت به عنوان افتخاری "شرکت های تظاهرات ثبت اختراع" در شهر داده شد
  • 2017 شرکت موفق به راهاندازی سوکت کف پا

Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

خاورمیانه

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : OEM و ODM

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 5000000-6000000

سال تاسیس : 2003

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd گواهینامه ها چین Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd گواهینامه ها چین Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd گواهینامه ها چین Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd گواهینامه ها